Avisa

52m2 z prywatnym tarasem / parter

Apartament Avisa (sanskryt: ocean ) ma powierzchnię 52 m2 i znajduje się na parterze Blue Marina, salon z widokiem na port i morze.

Znajdziesz w nim salon z wygodną częścią wypoczynkową ze smart Android TV, wyposażoną kuchnię z piekarnikiem i jadalnię. Sofa rozkłada się jako łóżko odpowiednie dla jednej lub dwóch osób. Sypialnia wyposażona jest w najwygodniejsze duże łóżko (160 cm) z poduszkami w technologii memory foam, które zapewnią idealny wypoczynek w nocy po długim dniu, pełnych dalmatyńskich wrażeń, przestronna szafę oraz komodę. Do dyspozycji Gości jest oddzielna łazienka z prysznicem i toaleta. Do apartamentu wejdziesz nie pokonując schodów od parkingu aż do wejścia. Szczególnie cenią to sobie osoby starsze, rodziny z małymi dziećmi oraz osoby z niepełnosprawnością. Jeśli nie lubisz używać klimatyzacji to lokalizacja apartamentu na parterze zapewnia komfort w upalne dni bez konieczności używania klimatyzacji.

Dodatkowo dla wszystkich apartamentów udostępniamy wspólne tarasy na parterze, pierwszym piętrze oraz VIP Chill Lounge&Joga Zone na dachu budynku.

  • idealny dla: singli, pary, dwóch par lub rodziny

    maksymalnie 4 osoby, zwierzęta nie są akceptowane

  • metraż: 52m2

    z prywatnym tarasem, z widokiem na morze

  • piętro: 0

Wirtualny spacer

Kalendarz rezerwacji apartamentu

Galeria zdjęć apartamentu